Atlético Madrid CZ/SK

Asenjo: Doufám, že se na začátku srpna připojím ke zbytku mužstva

13/07/2011 22:21 // Andres // 350 zobrazení // zdroj: marca.com

Sergio Asenjo je připraven na boj o zaplnění mezery, která v klubu vznikla po odchodu Davida De Gey do Manchesteru United. Brankář, který se po ranním tréninku zúčastnil tiskové konference, se právě zotavuje z vážného zranění kolene a doufá, že se do plného tréninku zapojí již začátkem srpna.

Koleno reaguje perfektně. Doufám, že budu trénovat se zbytkem týmu už první týden v srpnu,“ řekl čerstvě dvaadvacetiletý brankář. Asenjo ví, že musí dát zapomenout na časy, kdy se mu v bráně Atlética Madrid nedařilo a začít od znova. „Byly to dva velmi těžké roky, kdy mi věřilo jen velmi málo lidí, ale teď je tu jiný kouč. Je potřeba na všechno zapomenout a myslet jenom na přítomnost. Chci začít zase od nuly.

Přišel jsem s vysokými očekáváními, takže to nebylo jednoduché. Nepodařilo se mi aklimatizovat na tlak, který je velkém klubu na denním pořádku,“ řekl španělský gólman. Asenjo však očekává, že s Gregoriem Manzanem se mnohé změní. „Chci si získat respekt lidí a úspěch.

Co se týče toho, jestli on a Joel Atléticu dostatečně pokrývají pozici brankáře, má Asenjo jasno: „Může to znít trochu egoisticky, ale myslím, že to zvládneme. Každopádně rozhodnutí je na trenérech. Doufám, že odehraji co nejvíc zápasů.

Případného obnovení zranění kolene se Sergio Asenjo nebojí: „Nemám žádný strach. Zranění jsou prostě riziko povolání.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.