Atlético Madrid CZ/SK

Arsenal chystá nabídku za Adriána, Godín má další nápadníky

25/06/2012 16:08 // Sebyk // 603 zobrazení // zdroj: as.com

Mladý forvard Adrián López má dalšího nápadníka – o španělského reprezentanta se zajímá anglický Arsenal, který již chystá nabídku ve výši 12 milionů euro. Londýnští kanonýři by mohli v létě přijít o svou největší hvězdu Robina van Persieho a nejistou budoucnost v klubu má i Marouane Chamakh, a proto hledají posily do ofenzívy.

Kanonýři sice již dříve  oznámili přestup Lukase Podolskiho a je velmi blízko získání Oliviera Girouda z Montpellier, kouč Arsène Wenger by si však přál ještě právě Adriána, který jej prý uchvátil svými výkony v Evropské lize. Atlético však trvá na tom, že je hráč neprodejný a jedná o nové smlouvě, jejíž součástí by bylo i navýšení výkupní klauzule.

Dva další nápadníky mezitím získal stoper Diego Godín, který má nakročeno k odchodu. Kromě Manchesteru City, který prý připravuje nabídku ve výši 15 milionů euro se v uplynulých dnech přidala londýnská Chelsea a italská Neapol, která sleduje i Mirandu. Již dříve Atlético obdrželo i nabídku za Álvara Domíngueze, za něhož je německá Borussia Mönchengladbach ochotná zaplatit 8 milionů euro.

Komentáře (2)
  1. za Godina 15 milionu? u toho neni nad cim premyslet :D a misto nej Botiu… kdyby to takhle vyslo bylo by to idelani

  2. wenger se asi zblaznil :D to chce pristi rok hrat 4-2-4? *CRAZY*
    doufam, ze godina vazne nekam streli – i za deset mega by to byla parada O:-)


Komentáře

No trackbacks yet.