Atlético Madrid CZ/SK

Arda Turan podepsal v Atléticu novou smlouvu do roku 2017

20/09/2013 00:20 // Carlitos // 716 zobrazení // zdroj: spanelskyfotbal.cz
Arda Turan prodloužil do roku 2017.

Arda Turan prodloužil do roku 2017.

Arda Turan bude i nadále hájit barvy Atlética. Madridský klub dnes potvrdil, že se s hráčem dohodl na prodloužení smlouvy do roku 2017.

"Jsem šťastný. Po dvou letech v dresu Atlética se cítím jako člen skvělé rodiny, kterou klub představuje. Chci poděkovat nejen spoluhráčům a vedení, ale všem lidem, kteří jsou součástí této rodiny," uvedl Arda Turan. Podle neoficiálních informací se výkupní klauzule zvýšila na 40 milionů eur a fotbalistův plat na 3,5 milionu eur ročně.

Turecký reprezentant přišel do Atlética v 2011 z Galatasaraye a stal se jednou z klíčových postav úspěšného období Los Colchoneros.

Zájem o 26letého křídelníka rostl napříč celou Evropou a i hráčův agent Ahmet Bulut v prosinci loňského roku uvedl, že během letošního léta Arda Turan změní dres. Zájem anglických klubů a Monaca však nakonec přišel vniveč a Arda Turan zůstane členem Atlética.

Článek byl převzat z www.spanelskyfotbal.cz se souhlasem autora.

Komentáře (2)
  1. “Having my [family] close to me is important. My mother has come to Madrid and she is doing well here. It has been one more reason I have decided to stay.”

  2. Skvela sprava, po pravde som mal obavy, kedy odide. Samozrejme, to ze predlzil zmluvu neznamena, ze ostane u nas do toho r. 2017, ale ukazuje to, ze Arda si proste ku klubu vybudoval silny vztah. Treba povedat, ze kazde euro toho platu si plne zasluzi!!


Komentáře

No trackbacks yet.