Atlético Madrid CZ/SK

Arda: Atlético je jedním z nejlepších klubů Evropy

12/08/2011 19:56 // Sebyk // 500 zobrazení

Arda Turan, nejzářivější letní posila Atlética Madrid, včera přistál v Madridu a hned na letišti se rozpovídal o svém novém působišti: “Atlético je jedním z nejlepších klubů Evropy a já jsem velmi šťastný, že tu mohu být. Klub ve mě vložil velkou důvěru.” Záhy Arda složil poklonu fanouškům svého nového týmu: “Vím, že zdejší fanoušci jsou úžasní, tak jako ti Galatasaraye.”

Mnoho Atlétů si šikovný Turek hned vzápětí získal svou odpovědí na otázku, co říká na to, že za největšího rivala Real hrají jeho krajané jako SahinAltintop nebo Özil“Myslím, že jsem si vybral ten správný klub. Real za mě nabídku nepodal, ale i kdyby ano, stejně bych volil Atlético.”

Na Ardovu adresu se za uplynulý týden vyjádřili i členové managementu Atlética. Sportovní ředitel Caminero o něm řekl, že je to “přirozený vůdce se silnou osobností – ne nadarmo byl také ve 24 letech kapitánem Galatasaraye. Jeho hlavní předností je finální přihrávka, hraje rád s míčem na noze a často si z křídelních prostorů sbíhá dovnitř.” Trenér Manzano na novou posilu nešetřil chválou: “Je to velmi talentovaný hráč se skvělým charakterem a osobností. Jeho technika je dechberoucí.”

Novou posilu fanouškům Atlética popsali i bývalí hráči Los Colchoneros, kteří nyní působí v Turecku – Simão Sabrosa Tomáš Ujfaluši. Portugalský křídelník se vyznal, že je obdivovatelem Ardových technických dovedností, dále vyslovil názor, že “ačkoli je velmi univerzální a dokáže zahrát kvalitně zleva, myslím, že nejlépší je na podhrotu.”

Také český obránce pěje na Ardovy schopnosti ódy: “Je to velmi kvalitní, komplexní a všestranný hráč. Je velmi silný jeden na jednoho, má vynikající střelu i finální přihrávku. Myslím, že už teď je to nejlepší hráč v turecké reprezentaci a s přestupem do Atlética ještě půjde nahoru.”

Co říkáte na Ardu vy?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.