Atlético Madrid CZ/SK

Alberto Perea do Raya, Pacheco na Ukrajinu

12/07/2011 14:56 // Andres // 465 zobrazení // zdroj: marca.com

Rayo Vallecano pomalu skládá sestavu, která má tým udržet Primeře. Další posilou nově postoupivšího týmu se stal Alberto Perea, který doteď hrál za B-tým Atlética Madrid. Jednadvacetiletý hráč, který dokáže zahrát po křídlech i v útoku, platil za talentovaného hráče s výbornou technickou výbavou, ale vzhledem k jeho mizernému přístupu, zvláště k tréninkům, se jej vedení Atlética rozhodlo zbavit.

Rayo Vallecano se potýká s těžkými finančními problémy a když Alberto Perea dorazil se svým agentem dojednat poslední detaily smlouvy, prezident klubu Martín Preso je informoval o tom, že požádal o ochranu insolvenčním právem a nebude schopný vyplatit veškeré peníze, které dluží za mzdy.

Alberto Perea podepíše smlouvu na tři roky, s tím, že Atlético Madrid bude mít po další dvě léta možnost koupit šikovného ofenzivního hráče zpátky. Oficiálně nebyly zveřejněné žádné částky, ale mluví se o tom, že Perea přichází do Raya zadarmo a obnos, za který ho může Atlético získat zpět je roven dvěma milionům eur.

Dalším dnes už bývalým hráčem Atlética Madrid, který si našel nové působiště je Germán Pacheco. Dvacetiletý útočník se domluvil na 4leté smlouvě s ukrajinským týmem Karpaty Lvov.

Argentinec, který poslední dva roky putoval neúspěšně po hostováních, měl sice ještě rok s Atléticem smlouvu, ale klub mu již na konci června dal najevo, že s ním dále nepočítá a dal mu volnost v hledání nového zaměstnavatele.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.