Atlético Madrid CZ/SK

AKTUALIZOVÁNO: Nabídka za Griezmanna odmítnuta

20/07/2011 16:14 // Andres // 415 zobrazení

Atlético Madrid je již po několikerém posílení sestavy víceméně připravené na nadcházející sezónu. Kromě potenciální náhrady za Kuna však zeje v kádru Los Colchoneros ještě jedna díra. Tou je pozice levého záložníka či křídla.

Jak jsme vás informovali, momentálně je kandidátem číslo jedna na zaplnění této díry mladičký křídelník Realu SociedadAntoine Griezmann. Samotný hráč se vyjádřil, že by ho přestup do klubu velikosti Atlética Madrid lákal.

Je to klub, který mě přitahuje. Neustále hrají Ligu mistrů nebo Evropskou ligu. Mají také vynikající fanoušky,“ řekl 20letý odchovanec Realu Sociedad. Má však jednu podmínku. Nechce zastavit svůj vývoj vysedáváním na lavičce: „Pokud bych přestoupil, pak abych tam hrál.

Los Colchoneros neváhali a na tuto hozenou rukavici zareagovali nabídkou. Včera baskický deník Diario Vesco informoval o tom, že Real Sociedad odmítl nabídku Atlética Madrid, která sestávala ze 7 milionů eur plus hráčské kompenzace Frana Méridy a Raúla Garcíi.

Některá média informovala o tom, že by Griezmann, který se momentálně s Francií připravuje na Mistroství světa U20, mohl přestoupit za 10 milionů eur, se kterými by do San Sebastianu putoval ještě Raúl García.

Antoine Griezmann, pro něhož byla minulá sezóna tou premiérovou v Primera División, si zahrál loni ve 37 ligových zápasech, dvou pohárových utkáních a celkem vstřelil 7 gólů. Jeho výkupní klauzule je 30 milionů eur.

AKTUALIZACE: K přestupu se oficiálně vyjádřil zástupce klubu Joseba Ibarburu: “Tato operace neproběhne, protože klub nepotřebuje prodávat hráče, aby vyrovnal rozpočet.

Co myslíte, je to mediální hra o získání více peněz, nebo z přestupu skutečně sejde?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.