Atlético Madrid CZ/SK

AKTUALIZOVÁNO: Diego Costa se našel a připojil se ke zbytku týmu

07/07/2011 19:28 // Andres // 492 zobrazení

Hráči Atlética Madrid dnes začali trénovat v Los Ángeles de San Rafael a to i s navrátivším Diegem Costou. Brazilec se opozdil o čtyři dny, během kterých jeho spoluhráči podstoupili zátěžové testy fyzičky, a tak se bude muset podrobit výslechu, o který už požádal jak trenér Manzano, tak i Caminero. Klub poté rozhodne, zda bude útočníka pokutovat, či nikoliv. Hráč má také na dnešek naplánovanou tiskovou konferenci, kde má svou absenci vysvětlit.

Ke Costově zpoždění se vyjádřil Antonio López: “Promluvím s ní jako kapitán i jako kamarád, ale ještě nevím co mu řeknu, protože pořád nevím, proč tu chyběl. Diego Costa je pro nás důležitý hráč a my ho přijmeme s otevřenou náručí. Situaci zváží trenér se sportovním ředitelem,” dal svůj pohled na věc kapitán týmu.

Klub si také naplánoval tři přátelská utkání po dobu pobytu v Segovii. První sehrají 10. července s jedenáctkou El Espinar, 14.července se utkají s Gimnástica Segoviana, která od příštího roku bude hrát Segundu B, a celé soustředení zakončí 16. července přátelské utkání s rozvěž třetiligovým RSD Alcalá.

  • AKTUALIZACE:

Diego Costa se dnes večer  na tiskové konferenci konečně vyjádřil k tomu, proč zmeškal první tréninky klubu. A jeho vysvětlení? “Kvůli nedostatcích v komunikaci jsem nevěděl, že začínáme čtvrtého. Klub nemá moje brazilské telefonní číslo,” řekl dvaadvacetiletý útočník

Diego Costa tedy nebyl unesen, ani nepropadl gamblingu (nikdo ze spoluhráčů už s ním nechce hrát poker kvůli tomu, jak je dobrý), jenom zkrátka přijel pozdě.

“Omlouvám se spoluhráčům i fanouškům. Už jsem se v Brazílii nudil, oni mi volali, a tak jsem přijel. Ale nemyslete si, že v Brazílii není co dělat,” dodal ještě Costa

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.