Atlético Madrid CZ/SK

Adrián: Neměl jsem o svém přestupu pochyby

19/07/2011 20:39 // Andres // 508 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Nejčerstvější posila Atlética Madrid, Adrián López, byla dnes představena na stadionu Vicente Calderóna v doprovodu bývalého obránce Rojiblancos, Clemente Villaverdeho, a sportovního ředitele Los Colchoneros, José Luise Caminera.

Jsem velmi šťastný, že jsem konečně členem Atlética, jednoho z velkých klubů,“ řekl útočník na své prezentaci předtím, než přiznal: „Když jsem se dozvěděl o jejich zájmu o mě, ani jsem o tom nemusel přemýšlet.“

Poté, co v pondělí rozhodl soud ve prospěch mladého Španěla proti požadavku Deportiva, že má zůstat vázán kontraktem v galicijském klubu, mohl Adrián jako vlný hráč podepsat s Atléticem Madrid. Klub se s hráčem dohodl na 4leté smlouvě a vše bylo stvrzeno podpisem dnes ráno.

Neměl jsem žádné pochyby o tom, že můj přestup bude vyřešen, i když čekání na verdikt mě trochu znervózňovalo,“ řekl 23letý Adrián.

Konkurence je dobrá pro všechny. Mým cílem je dostat se na vrchol všech soutěží, kterých se budeme účastnit.“

Adrián López je odchovancem Realu Oviedo, kde si v prvním týmu, který tehdy hrál Segunda División B, odbyl debut už v sezóně 2005/06, kdy mu bylo 17. V létě 2006 přestoupil do Deportiva La Coruña, odkud byl během pěti let poslán dvakrát na hostování. Nejprve to bylo do Deportiva Alavés, podruhé do Málagy.

Držitel Zlaté kopačky pro nejlepšího střelce EURA U-21 2011 odehrál v Primera Divisiónuž 120 utkání, v nichž dokázal skórovat 16krát, z čehož 8 gólů přišlo v loňské sezóně.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.