Atlético Madrid CZ/SK

39 střel – žádný gól

13/09/2011 13:36 // Andres // 699 zobrazení // zdroj: marca.com

Atlético spolu s celky ze Zaragozy Granady třímá nelichotivý primát – po dvou odehraných kolech má na kontě 0 vstřelených gólů. Že by ale Atlético trpělo nedostatkem střeleckých pokusů, to se říct rozhodně nedá.

Během posledních 180 minut zamířili Manzanovi svěřenci na bránu soupeře 39krát, 13krát pak musel zasahovat brankář a ve dvou případech mu dokonce pomohla branková konstrukce! 39 střel činí z Atlética v této statistice třetí nejaktivnější celek ligy, ve střelách na bránu (13) jsou Rojiblancos čtvrtí a ve střelách mimo dokonce druzí. Kvantita však nutně neznamená kvalitu.

Co se týče nejaktivnějších jmen, těmi jsou ReyesAdrián Gabi, kteří doufají, že je brzo v této disciplíně dohoní i hlavní zakončovatel Falcao. Přes přestřílení Osasuny i Valencie však žádný z našich hráčů nenašel recept na brankáře. Doufejme, že tomu bude jinak v příštích třech utkáních, kdy má Atlético velkou šanci statistiky zlomit, protože všechny hraje doma. Ve čtvrtek se střetne v úvodním utkání Evropské ligy s Celticem, v neděli přivítá Racing Santander a hned ve středu k nám přijede Sporting Gijón.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.